Saltar apartados

Personal

Personal Docent i Investigador
Nom Telèfon Correu electrònic

Ubicació despatx

Edifici de Ciències Socials

Asensi Carratalá, Mª Jesús 965903400 ext. 2152 mj.asensi@ua.es 0034PB080
Beamud Rendueles, Mª Carmen 965903400 ext. 2613 carmen.beamud@ua.es 0034PB079
Bellido Alonso, Antonio José 965903400 ext. 3089 antonio.bellido@ua.es 0034PB043
De Alfonseti Hartmann, Nicolás 965909439 nicolas.dealfonseti@ua.es 0034PB039
De Lucas Murillo de la Cueva, Fernando 965903400 ext. 2153 fernando.lucas@ua.es  0034PB032
Domenech López, Yolanda 965903400 ext. 2748 yolanda.domenech@ua.es 0034PB025
Escartín Caparrós, María José 965909371 maria.escartin@ua.es 0034PB040
Ferrer Aracil, Javier 965903400 ext. 2153 javier.ferreraracil@ua.es 0034PB032
Giménez Bertomeu, Víctor M. 965903400 ext. 3085 victor.gimenez@ua.es 0034PB037
Lillo Beneyto, Asunción 965903400 ext. 2611 asuncion.lillo@ua.es 0034PB026
Lorenzo García, Josefa 965903400 ext. 2609 fini.lorenzo@ua.es 0034PB023
Martínez López, Mercedes 965903400 ext. 2613 mercedes.martinez@ua.es 0034PB079
Mateo Pérez, Miguel Ángel 965903400 ext. 2907 ma.mateo@ua.es 0034P1022
Mira Grau, Francisco Javier 965903400 ext. 2608 javier.mira@ua.es 0034PB022
Mira-Perceval Pastor, Mª Teresa 965903400 ext. 2605 m.perceval@ua.es 0034PB038
Mohedano Menéndez, Roberto 965903400 ext. 2607 roberto.mohedano@ua.es 0034PB042
Palomar Villena, Manuela 965909440 manuela.palomar@ua.es 0034PB027
Pérez Belda, Mª Carmen 965903875 mc.perez@ua.es 0034PB036
Ramírez García, José Emiliano 965903400 ext. 2613 emiliano.ramirez@ua.es 0034PB079
Ramos Feijóo, Clarisa 965903400 ext. 2610 clarisa.ramos@ua.es 0034PB024
Soler Javaloy, Patricia 965903400 ext. 2613 patricia.soler@ua.es 0034PB079
Villaescusa Gil, Ofelia 965903400 ext. 2152  ofelia.villaescusa@ua.es 0034PB080
Villegas Castrillo, Esther 965903400 ext. 3086 esther.villegas@ua.es 0034PB041
Investigadora Predoctoral
Nom Telèfon Correu electrònic

Ubicació despatx

Edifici de Ciències Socials

Cortés Florín, Elena 965903400 ext. 2152 em.cortes@ua.es 0034PB080
Investigador Col·laborador Junior

Nombre

Nom  Teléfono Correo electrónico

Ubicación despacho

Edificio de Ciencias Sociales

Acebal Fernández, Alejandro 965903400 ext. 2605 alejandro.acebal@ua.es  0034PB038
Col·laboradors Honorífics:
  • Domínguez Alonso, Fco. Javier
  • Martínez Román, Mª Asunción
  • Redero Bellido, Hortensia
  • Suárez Soto, Esperanza

 

 

Departament de Treball Social i Serveis Socials


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3983

Fax: (+34) 96 590 3988

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464